Ağır İş Kelepçeleri

Ağır iş kelepçelerimiz hortumu hasara karşı maksimum düzeyde koruyan özel eğimli kenar yapısına sahiptir. Bu endüstriyel tip hortum kelepçelerimiz, başta otomotiv ve tarım makineleri sektörleri olmak üzere olağanüstü şartlar ve güvenlik gerektiren tüm endüstriyel uygulamalarda tercih edilebilecek en doğru kelepçelerdir.

Supra Ağır iş kelepçelerinin Süper W1 Kelepçeden üstünlüğü, sınıfında devrim nitelikli döner köprü özelliğidir.

Bu kelepçeler kullanıldığı yerlerde hortumu çıkartmak, yerinden oynatmak ve tekrar yerine; montaj yapmak gibi operasyonları uygulamadan en zorlu şartlarda dahi monte edilebilir özelliktedir. 

Ağır İş Kelepçeleri

Ağır iş kelepçeleri sağlam ve kaliteli malzemeden üretilmiş ürün örnekleridir. Sıkı ve sağlıklı bir tesisat oluşumu konusunda, özellikle hortum bağlantı elemanları burada karşınıza gelmektedir. Hidrolik ve benzer ürünlerin sapa sağlam bir sistem içerisinde tutulması için, burada kullanılan kelepçelerin çok özenli kaliteli ve sağlam olması gerekir. Ayarlanabilir yapısı ve mukavemeti ile birlikte, ağır iş kelepçeleri estetik olarak burada farklı bir ürün örneği şeklinde karşınıza çıkmaktadır.

Paslanmaz, kaliteli ve mukavemeti üst düzeyde olan metal malzeme ile üretilmiş modeller size en iyi şartlarda sunulmaktadır. Fiyatı uygun olan kaliteli ürün örneklerimiz, dayanıklı ve avantajlı olarak karşınıza gelmiştir. Ürün kategori seçeneklerimiz arasında bulunan bu sağlıklı örnek tercihler, dayanıklı mukavemetli ve sağlıklı olarak size büyük avantaj sağlayacaktır.

X