Bağlantı Kelepçeleri

Sektörde “ P Kelepçe ” veya “ Takviyeli Kelepçe “ olarak da bilinen bağlantı kelepçelerimiz DIN 3016 standartlarında üretilmekte olup, hidrolik boruların, hortumların ve kabloların sabitlenmesi amacı ile kullanılmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda lastiksiz olarak da üretilen DIN 3016 lastikli kelepçeler, yüksek ısılarda ve titreşimli ortamlarda tam performans göstermektedir.

Sabitleme deliğinin üzerindeki takviye parçası özellikle ağır yük uygulamalarında kelepçeyi yırtılmaya karşı korumaktadır. EPDM, Neopren, Nitril ve Silikon lastik alternatifleri bulunmakla birlikte lastiksiz olarak da üretilebilmektedirler.

Bağlantı Kelepçeleri

Bağlantı kelepçeleri endüstriyel alanda, işletmelerde ve farklı mekânlarda önemli çözümler üretmektedir. Kablo boru ve hortum tesisatının daha düzgün ve verimli olması için kelepçe bağlantı kullanılmaktadır. Sağlam ve kaliteli olmakla beraber estetik olarak çok önde olan ürün örnekleri tesisat oluşumu konusunda insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dağınık bir görüntüyü ortadan kaldıran bağlantı kelepçeleri aynı zamanda kullanışlı ve ergonomik bir görüntü ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır.

Kelepçe bağlantı kullanımı sayesinde sağlıklı ve sorunsuz bir tesisat oluşumu mümkün olmaktadır. Bu şekilde tesisatta oluşan sorun ve arızaları kontrol etmek çok daha kolay olmaktadır. Kullanışlı ve bir o kadar da estetik olan bu ürünler, bulunduğu mekâna modern bir görüntü sağlamaktadır.

Bağlantı kelepçesi fiyatları kaliteli bir ürünün en makul durumunu ortaya koymaktadır. Çok sağlıklı ve oldukça kaliteli olan ürünler sayesinde tesisat konusunda beklentiler bu kaliteli ürünlerle karşılanmaktadır. Kelepçe bağlantı kullanılarak daha düzenli ve sağlıklı sistemler oluşturmak mümkün olmaktadır. Çok kullanışlı ve kalite bakımından önde olan tercihler isteklerinizi zamanında karşılayacak ve size yardımcı olacaktır. Sağlıklı şekilde kullanıma sunulan ürünlerimiz derli toplu bir görüntüyü desteklemek durumundadır.


Boru Bağlantı Kelepçeleri

Boru bağlantı kelepçesi sağlam bir tesisatın oluşumuna ve çalışmasına çok büyük katkı sağlar. Montaj kolaylığı ve kullanım performansı ile P kelepçe çok randımanlı bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. P harfi şekli ile bu tür kelepçe modelleri yıllar boyunca kullanılan ve sürekli gelişim halinde olan tesisat ürünleri olarak karşınıza gelmektedir. Kablo, hortum ve boru bağlantılarını daha sağlıklı tutabilmek için bu kaliteli tesisat ürünlerinden yardım almak gerekir.

Boru bağlantı kelepçesi endüstriyel alanda çok verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Yapı durumuna uygun olarak tesisat döşeme konusunda bağlantı elemanlarının çok büyük katkısını görmek söz konusu olmaktadır. P tipi kelepçe bu alanda tercih edilen en sağlıklı sistemlerin başında gelir. Dağınık görüntüyü ortadan kaldırma konusunda bu tarz eleman ve aparatlar bağlantının çok daha kuvvetli olmasına destek sağlamaktadır.

P kelepçe modelleri tam da iyi bir bağlantı için avantajlı şekilde karşınıza gelmektedir. Her türlü duvar yapısına uygun olan modeller montaj kolaylığı ile kullanıldığı alanlarda farkını ortaya koymaktadır. Farklı ölçülerde bağlantı unsurları, sistemleri düzgün şekilde modernize etmek için çok önemli avantajlar sağlamıştır.


Hortum Bağlantı Kelepçesi

Hortum bağlantı kelepçesi sağlam malzemeden yapılmış ve kullanıma çok uygun şekilde insanların karşısına gelmiştir. Çok sağlam malzemeden üretilmiş olan ürünler, şekil olarak da çok ergonomik bir görüntü bütünlüğü ortaya koymuştur. Kalite ve kullanım avantajı bakımından burada karşınıza gelen bağlantı unsurları, ihtiyaçlarınızın çok doğru şekilde karşılanmasına çok önemli derecede destek verecektir.

Lastikli kelepçeler bu alanda pratik, sağlam ve kullanışlı modeller olarak önünüze gelmektedir. Gayet sağlam olarak gördüğünüz bu tür modeller, tesisat standartlarının çok yüksek olmasına önemli derecede katkı sağlamıştır. Kelepçe kullanımı sayesinde tesisat ve düzenek oluşturma konusunda çok önemli avantajlar ortaya çıkmıştır.

Hortum bağlantı kelepçesi günümüzde kullanılan en sağlıklı bağlantı ürünleri arasında yer almaktadır. Değişik şekilde ayarlama ve kapasite belirleme bakımından bu tür kelepçelerin çok avantajlı sonuçlarından söz etmek gerekir. Lastikli kelepçeler bu tür malzemelerin yapımında kullanılan unsurlar dayanıklı ve sağlıklı olarak karşınıza gelmektedir. Bağlantı elemanlarının kullanımı ile aktif hale gelen sistemler çok uzun süre kullanışlı olarak kendini göstermiştir. Özenle yapılan çalışmalarda çok sağlıklı malzemeler kullanılmış ve oldukça avantajlı sonuçlar insanların karşısına çıkmıştır.

X