Hortum Kelepçeleri

Hortum kelepçelerimiz DIN 3017 standardında üretilmekte olup, minimum sıkma gücü ile maksimum sızdırmazlık elde edilmektedir. Özel iç yüzey tasarımı ve köşeleri özel form verilmiş bant yapısı sayesinde kullanıldığı hortuma zarar vermeden uzun süre problemsiz kullanma olanağı sağlamaktadır. 

Hortum Kelepçeleri

Hortum Kelepçeleri Nedir?

Hortum kelepçeleri çak sağlam olmakla beraber uzun yıllar kullanılacak şekilde üretilmiştir. Ölçü ve ayar avantajı ile karşınıza gelmiş olan kelepçe modelleri oldukça güvenilir ürün örnekleri içinde yer almıştır.

Hortum tesisatı oluştururken hortumların borulara ya da aparatlara takılması büyük önem taşır. Ayarlı ölçülü kelepçe modelleri ise gerekli sıkıştırma desteği ile burada sağlıklı bir tesisatın alt yapısını oluşturur.

Hortum kelepçeleri çok çeşitli ürün yelpazesi içinden karşınıza gelmektedir. Hortum çapına boyuna ve özelliğine göre çok farklı kelepçe modelleri tarafımızdan kategorilere sunulmuştur. Sağlam ve güçlü altyapı oluşumunu destekleyen ürün örneklerimiz sağlıklı ve çok kullanışlı örnekler olarak karşınıza gelmektedir. Uygun yere getirildikten sonra tornavida ile sıkılan ürün hortumun ve tesisatın sabitlenmesinde çok önemli bir aparat olarak karşınıza gelmektedir.


Hortum Kelepçe Çeşitleri Nelerdir?

Hortum kelepçe çeşitleri her biri özenle hazırlanmış olan ürünlerden oluşmaktadır. Paslanmaz model, vida sürümlü ürün, yaylı model, DIN 3017 ve galvanizli ürün seçenekleri bu konuda oldukça sağlıklı modeller olarak karşınıza gelmiştir. Geniş bir ürün kataloğu içinde firmamız tarafından özenle hazırlanmış olan ürünler size tercih konusunda çok önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

Hortum kelepçe çeşitleri en sağlam bağlantı aparat modelleri içinde bağlantı sorununu çözen bir seçenek zenginliğini ortaya koymaktadır. Sağlıklı hortum tesisatı düşünen ve elde etmek isteyen herkes bu modelleri tercih etmeli ve bu seçenekleri tesisat için kullanmalıdır. Hortum bağlantı noktalarında kritik bir görev üstlenen örnek ürünlerimiz, geniş ve avantajlı bir kategoride isteklerinizi karşılayan bir sonuç yaratmıştır.


Ayarlı Kelepçe

Ayarlı kelepçe modelleri kullanıldığı alanlarda kolaylık ve avantaj sağlar. Eşsiz bir güzelliğe ve kaliteli bir zenginliğe sahip olan tesisatlar için ayarlanabilir özellikli kelepçeler, en kaliteli bağlantı elemanları olarak karşımıza çıkar. Kelepçe modelleri çok çeşitli olup her birinin önemli görevleri bulunur. Bu görevleri yerine getiren bağlantı aparatları, aynı zamanda tesisat kalitesini en yüksek seviyeye çıkarır.

Ayarlı kelepçe hortumun çapı ve büyüklüğüne göre çok olumlu bir sonuç ortaya koyar. Görünüş olarak çok estetik olan bu bağlantı elamanları aynı zamanda sağlıklı, sağlam ve kaliteli örnekler olarak karşınıza gelir. Ayarlama özelliği ile bu kelepçeleri çok faydalı ve kaliteli ürünler olarak değerlendirmek söz konusu olur. Çok sağlam bir tesisat oluşumu noktasında burada karşınıza çıkan bağlantı aparatlarını kullanarak sonuca ulaşabilirsiniz.


Radyatör Hortum Kelepçesi

Radyatör hortum kelepçesi radyatörün düzenli çalışmasını sağlar radyatör hortumlarının sabitlenmesi için bu tür kelepçe modelleri çok geniş bir endüstriyel alanda kullanılır. Her bir bağlantı aparatı, kullanıldığı noktalarda yaratmış olduğu avantajlar ile çözüm üretir. Radyatörü n çalışmasına destek veren bu tür bağlantı elemanları, uygun, kullanışlı ve sağlam olarak kendini gösterir. Bu konuda eksiklerinizi tamamlama noktasında ürün örneklerimiz sorunlarınızı çözecek ve size yardımcı olacaktır.

Radyatör hortum kelepçesi radyatör için olmazsa olmaz seçeneklerden biridir. Çok gerekli olan bu ürünler sağlıklı bir tesisatın oluşumuna önemli derecede destek verir. Isıya ve zorlu koşullara karşı dirençli olan kelepçe modelleri kullanıldığı noktada çok olumlu sonuçlar vermiştir. Radyatörün düzenli çalışması ve bulunduğu sisteme sağlam şekilde bağlanması için bağlantı aparatları çok önemli bir gereksinim olarak karşınıza gelmiştir.


Paslanmaz Hortum Kelepçesi

Paslanmaz hortum kelepçesi bu kategorideki en gerekli ve kaliteli örnekler arasında yer almıştır. Paslanmaya karşı dirençli olan kelepçeler galvaniz desteği ile parlaklığını çok uzun yıllar korumak durumunda olmuştur. Gerek havadan gelen nem gerekse de su ve sıvı teması bağlantı aparatının paslanmasına neden olabilir. Paslanmayı önlemek açısından tedbirli ve dikkatli olmak gerekir. Oksitlenmeye karşı dirençli bir kaplama kullanılmış olan kelepçeler çok dayanıklı ürünler olarak insanların karşısına gelmektedir.

Paslanmaz hortum kelepçesi sağlıklı bir tesisat için olmazsa olmazlar içinde kendine yer bulmuştur. Çok kaliteli ve sağlam bir tesisat oluşumunda paslanmaya karşı dirençli olan malzemeler kullanılmalıdır. Bu şekilde tesisat ömrünü uzun tutmak ve korumak söz konusu olur.


Hidrolik Hortum Kelepçesi

Hidrolik hortum kelepçesi sağlam ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeker. Hidrolik yağ sızıntısını önlemek açısından bağlantı aparatlarına verilen önemi anlamak gerekir. Önemli bir sistemin korunması ve sağlıklı çalışması için bağlantı malzemesi seçimine çok dikkat etmek gerekir. Her türlü koşulda ve her türlü zorlamaya karşı oldukça kullanışlı olan ürün örnekleri, kullanıldığı sektördeki başarısı ile kendini göstermiştir.

Hidrolik hortum kelepçesi çok sağlam ve kaliteli bir bağlantı aparatı olarak karşınıza gelir. Hidrolik yağın olduğu sistemlerde hortumlar ve bağlantı aparatları çok sağlam olmalıdır. Oldukça sağlam ve dayanıklı kelepçe modelleri sayesinde endüstriyel alanda çok önemli avantajlar elde edilmiştir.

Ağır hizmet hortum kelepçesi çok sağlam malzemeden yapılmış ve uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlamıştır. Güçlü ve zorlu koşullarda çalışan sistemlerin sağlam ve kaliteli kelepçe modelleri ile desteklenmesi gerekir. Bu sayede sistemlerin uzun ömürlü ve çok dayanıklı olması sağlanır.

X