Kafesli Somunlar

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel üretimi de yapılabilen kafesli somunlarımız genellikle montaj amaçlı kullanılmaktadır ve özellikle otomotiv, bilgisayar, klima, jeneratör, radyotör vb. sektörlerden yoğun talep görmektedir.
Kafesli Somunlar

Kafesli somunlar çok önemli ve kritik bağlantı elemanları arasında bulunur. Sağlıklı ve güvenilir bir montaj çalışması yapabilmek için, pek çok malzeme ve aparata ihtiyaç vardır. Özellikle montaj amaçlı olarak kullanılan nitelikli ürün örneklerimiz, klima, bilgisayar, otomotiv, jeneratör ve radyatör gibi sektörlerde her zaman en iyi sonuçları ortaya koymuştur.

Sektöre uygun olarak farklı özellik ve ölçülerde siparişleriniz uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Geniş bir Ar-Ge çalışması ile tasarım planlama ve üretim konusunda, firma olarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak potansiyele sahip durumdayız.

Planlamak istediğiniz ve geliştirmek istediğiniz tesisat altyapısı için, firma olarak çok kaliteli ürünlerle size destek vermek durumundayız. Ölçü ve işlevsellik bakımından değişken özelliklere sahip olan özel kelepçeler, titiz çalışmalarımızla birlikte üretilmek durumundadır. Gayet sağlıklı ve kaliteli bir ürün yelpazesi konusunda, firmamızın hazırlayıp sunmuş olduğu örnek seçenekler size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Uzman ekiplerimiz bu konuda çok bilinçli çalışmalar yapmaktadır. Özellikle bağlantı elemanları ve tesisat altyapısını bilerek yapmış olduğumuz çalışmalar, kusursuz ürünlerin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.

Özel kelepçeler ve avantajları düşünülecek olursa, burada ortaya koymuş olduğumuz ürün örnekleri önemli derecede avantaj sağlayıp iyi bir fırsatı ortaya koymak durumunda olacaktır. Metrik 3 ölçüsünden başlayıp metrik 12 ölçüsüne kadar, pek çok farklı ürün seçenek ve örneği tarafımızdan yapılan titiz çalışmalarla desteklenmektedir. Dünya standartlarında ve yüksek kalitede ortaya koymuş olduğumuz özel kelepçeler uzun vadeli kullanım konusunda müşterilerimize her zaman önemli derecede kolaylıklar sağlamıştır.

Ürün planlaması ve tasarım konusundaki uzman çalışmaları, çok kaliteli bağlantı elemanlarının açığa çıkmasına neden olmaktadır. Hayalini kurduğunuz ve planlamasını yapmak istediğiniz tesisat altyapısı için, firmamızdan gerekli yardımı ve desteği alabilirsiniz. Özel ve nitelikli bağlantı elemanları kategorisinde bulunan özel kelepçeler yapısı ve işlevsel özellikleri ile tam da uygun sonuçları gözler önüne getirmektedir. Hammadde kullanımı ve planlama konusunda, firmamız en iyi ve nitelikli sonuçları sizin karşınıza çıkarmıştır. Paslanmaz ve mukavemeti yüksek malzeme kullanımı ön planda olduğu gibi, tasarım ve planlama çalışmalarımız yine sizin için en iyi sonucu gündeme getirmektedir.

X