Kilitlemeli Kelepçeler

Otomotiv sektöründe özellikle akışkan sistemlerin montaj uygulamalarında tercih edilen kilitlemeli P kelepçeler, patenti firmamıza ait kilit tasarımı sayesinde sistemin montajı öncesinde kelepçenin önceden pozisyonlandırılmasına olanak sağlayıp, ana üretim sahasında çok hızlı bir şekilde montajlanarak, operatörün işlem süresini ciddi oranda kısaltmaktadır.

Kilitlemeli Kelepçeler

Kilitlemeli kelepçeler yıllardan beri sağlıklı bir tesisatın ana malzemeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Esnek ve yumuşak plastik gövde, kavrayıcı özelliğe sahiptir. Gövde kısmında ise metal ve dayanıklı kısım iyi bir montaj konusunda önemli avantajlar sağlar. Genellikle duvar ve bağlı bulunduğu sisteme montaj konusunda, bu kelepçe modellerinin oldukça avantajlı ürün seçenekleri olduğu bilinir.

Farklı ölçülerde ve farklı niteliklerdeki ürün örneklerimiz iyi bir tesisat oluşumunu destekler ve size büyük katkılar sağlar. Kilitlemeli kelepçeler yıllardan beri kullanılır ve performansı insanlar üzerinde olumlu bir etki yaratır. Kullanım ve kalite avantajı bakımından tercih edilen sağlıklı ürün örnekleri özellikle müşteri memnuniyetine önemli derecede katkı ve destek verir. Hortum ve boru kavrama kabiliyeti yüksek olan bu kelepçe modelleri, uzun ömürlü ve sağlıklı bir tesisatı destekler.

X