Metrik Klipsler

Bu klipsler metrik cıvatalara tam uyumluluk gösteren özel yüksek sıvama boyuna sahip dişli klipslerdir. Metrik klipsler farklı panellerin birbirine kolayca montaj edilmesi için kaynak ya da başka bir birleştirme tekliğine göre çok daha basit, düşük maliyetli ve güvenli bir parçadır.

Metrik Klipsler

Metrik klips, 4-5-6 ve 8 standart ölçülerle karşınıza gelmektedir. Vidalı ve sağlam montaj avantajı olan klips modelleri, uzun dönemli ve sağlam model seçenekler olarak karşınıza gelmektedir. Sağlam ve güvenilir bir sistemi oluşturma konusunda kullanışlı klips modelleri çok önemli bir çözüm ürünü olarak karşınıza gelmektedir.

Metrik klips her zaman sağlıklı ve kaliteli modeller olarak karşınıza gelmektedir. Çok sağlam ve paslanmaz özellikli klips modelleri sağlam bir yapı oluşumu konusunda avantajlı sonuçlar yaratmıştır. Çok sağlam bir yapıda karşınıza çıkan ürünlerimiz kolayca monte edilip sağlıklı sonuçlar yaratmaktadır. Klips montajı metrik bir vida ile yapıldıktan sonra, uzun süreli ve çok sağlıklı bir kullanımın avantajları ortaya çıkmaktadır.

X