S Kelepçeler

S kelepçeler yıllardan beri sağlıklı ve avantajlı tesisat elemanları olarak karşımıza çıkmaktadır.Yüksek sıkıştırma kuvveti sağlayan ve sızdırmazlık özelliği çok iyi olan DIN 3017-2 hortum kelepçeleri, sahip oldukları iç takviye sacı sayesinde özellikle hortum uygulamalarında son derece uygun bir koruyuculuk gösterir. Sektörde “ S kelepçe ” olarak da bilinen DIN 3017-2 kelepçeler sahip olduğu bu avantajlarından dolayı bazı hortum bağlantılarında standart vida sürümlü hortum kelepçesi yerine de kullanılabilmektedir.

S Kelepçeler

S kelepçeler yıllardan beri sağlıklı ve avantajlı tesisat elemanları olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman bağlantı kimi zamanda güvenilir bir tesisat konusunda, paslanmaz metal ürün örnekleri mukavemeti yüksek bir sonuç yaratmaktadır. İş takviye sacı desteği ile gayet dayanıklı ürün örneği, aynı zamanda farklı ölçülerde iyi bir montaj ürünü olarak kendini göstermektedir.

Oldukça geniş bir sektör alanında kullanılan bu kaliteli S kelepçeler, gerek yüksek mukavemeti gerekse de dayanıklı yapısıyla dikkat çekmektedir. Paslanmaz, kaliteli ve uzun ömürlü metal kullanılarak üretilmiş olan ürün örnekleri, kullanım kolaylığı ve avantajları ile kendini göstermektedir. Farklı hortum ve farklı boru özelliğine göre uygun tasarlanmış örnekler, gayet yüksek mukavemetli bir şekilde çözüm oluşturmak durumundadır.

X