Takviyesiz SMS Kelepçeler

SMS kelepçeler boru, hortum ve kabloların sabitlenmesi için kullanılır. Sahip olduğu kauçuk profil yalıtımı ile kullanıldığı araçtan gelen titreşimleri emerek yüksek hassasiyet gösterir ve tuttuğu parçanın sabit kalmasını sağlar. Özel formu sayesinde sıradan kelepçelere göre form bozulmalarına karşı çok daha fazla dirençlidir.

SMS kelepçeler, otomotiv sektöründe, makine imalatı, hidrolik ve pnömatik uygulamalar, gemi ve çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Bu kelepçelerimizde sıcak daldırma galvanizli çelik’ten üretilmektedir.

Takviyesiz SMS Kelepçeler

Takviyesiz SMS kelepçeler boru kablo ve hortum sabitlenmesinde kullanılır. İyi ve nitelikli bir tesisat altyapısı oluşturmak istendiği zaman, buradaki bağlantı elemanları çözüm olarak karşınıza gelir. Birbirinden farklı nitelik ve ölçülerdeki ürün örneklerimiz, farklı ebatlardaki tesisatlar için önemli bir görev üstlenir. Gövdeye, duvara ve zemine uygun şekilde monte edilen ürün örnekleri, koruyucu ve sağlıklı yapısıyla dikkat çeker. Burada karşınıza çıkmış olan ürünler plastik metal karışımı ve metal olarak kendini gösterir.

Estetik olarak oldukça sağlıklı şekilde tasarlanmış ürün örnekleri mukavemeti yüksek bir şekilde insanların karşısına çıkar. Altyapı ve tesisat oluşumu konusunda ürün örneklerimiz önemli bir çözüm yaratır. Takviyesiz SMS kelepçeler 12.7 ve 15.9 ürün örneklerimiz size önemli derecede kolaylık sağlamaktadır. Uzun vadeli ve sorunsuz kullanımı düşündüğünüz noktada, altyapı oluşumu için kaliteli malzemelerimiz size büyük kolaylıklar sağlar. Tedarik zincirinin güvenilir ve sağlıklı halkası olarak, ürün örneklerimiz her zaman size önemli derecede destek verir.

X